Skip to main content

Z wielka radością i satysfakcją wracamy do Was po przerwie. Wracamy już pod nowym szyldem i jako nowa kancelaria – CORE Law Grzybowski & Pilc Radcy Prawni Sp. p.

2018 rok był dla nas wyjątkowy: przyniósł nie tylko dużo zmian wewnątrz naszej firmy, ale był również kluczowy dla rozwoju naszych specjalizacji. Można powiedzieć, że nieustannie mieliśmy pełne ręce roboty! Nie ma co ukrywać: najwięcej czasu spędziliśmy doradzając i wspierając naszych klientów w tematach związanych z ochroną danych osobowych. Nietrudno zgadnąć, że wiązało się to ściśle z RODO i rozpoczęciem stosowania tych przepisów. Temat ten absolutnie zdominował naszą pracę w ostatnim czasie.

Możemy pochwalić się nie tylko zrealizowaniem u naszych klientów kompleksowych audytów i przygotowaniem dokumentacji zgodnych z nowymi przepisami, ale również umocnieniem współpracy z naszymi kluczowymi partnerami (Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB). Reprezentowaliśmy polską branżę marketingową na międzynarodowych spotkaniach konsultacyjnych dotyczących ochrony danych osobowych w ramach FEDMA – Federation of European Direct and Interactive Marketing. Jesteśmy głęboko przekonani, że dziedzina ochrony danych osobowych to nie tylko chwilowa „moda na RODO”. Dla całego rynku zaczął się czas potężnych i głębokich zmian, za którymi wszyscy musimy nadążyć.

Zatem wracamy do Was, nasi drodzy Czytelnicy, z jeszcze większym bagażem doświadczeń i wiedzą sprawdzoną w praktyce. Będziemy dalej dzielić się tym z Wami na PrawoMarketingu.pl.